Steam Kasa ederinden fazla satılırsa problem olur mu?

AhmetSdS

Picopat
Daha fazla  
Benim elimde 16 adet kasa var ve ben bunları satıp oyun almayı planlıyorum ama aklıma şöyle bir şey geldi. Eğer ben 30 TL'lik kasayı 60 TL'ye satsam ve birisi bunu alırsa bir sorun olur mu acaba? Kasayı gereğinden fazla paraya sattığım için falan bir sorun oluşur mu Steam hesabımda?

Benim elimde 16 adet kasa var ve ben bunları satıp oyun almayı planlıyorum ama aklıma şöyle bir şey geldi. Eğer ben 30 TL'lik kasayı 60 TL'ye satsam ve birisi bunu alırsa bir sorun olur mu acaba? Kasayı gereğinden fazla paraya sattığım için falan bir sorun oluşur mu Steam hesabımda?
Sorun olmazda satılması uzun sürer sadece.

Hocam indirimler 13 temmuza kadar haberiniz olsun.

Kasalar zaten listelenmiyor birbirinden ayıran özellikleri(pattern , aşınmışlık falan) olmadığı için. Kullanıcı ucuzu dururken pahalı olanı istese de alamıyor.

Hayır sorun olmaz sadece atıyorum 1 günde satılacak olan kasalar 2-3 gün süre sonunda ancak satılır.

30 TL'lik kasayı 60 TL'ye koyarsan aylarca satılmaz, alan kişiler en uygun fiyatı listeden giriyor.
Yanlışlıkla bıçakların 1 dolara gittiği bile olabiliyor fakat düşük veya pahalıya gitmesi sorun değil tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı