Kasa egzoz fanı tavsiyesi

psychomax13

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
English Teacher
Arkadaşlar merhaba. Arctic P12 istiyordum ancak stoklarda yok. O fiyatlara da başka kaliteli var mı bilemedim. Be Quiet BL081 ya da BL039 ile karşılaştım ancak fiyatı ikiye katlanıyor ve arada çok bariz fark yok gibi. Yine de alasım var tabii ki ancak sizlerin tavsiyesini dinleyeyim dedim. Var mı şu an için P12 fiyatlarında sessiz ve kaliteli fan? Yoksa stok mu beklemeli miyim?

Tam alternatifi sayılmaz, ancak bu bütçede iş görür seviyede.
Sitesinde özelliklerini belirtmiş: XIGMATEK

Farklı bir soru daha sorayım. Benim Corsair Delta Spec kasam var bu arada 5 ay oldu alalı. İçerisindeki fan ile ilgili bilgileri araştırdım ancak bulamadım. Corsair marka brushless fan diye yazıyor üzerinde. Sizce bu kasa için değiştirmem gerekir mi? Değiştirme isteğim şimdilik ufak bir fan sesi (tıkırtı sesi) veriyor olması. Alacağım farklı bir model bendekiyle aynı havayı veriyorsa değiştirmeye gerek yok diye düşünüyorum.

Bu arada oda sıcaklığı 30-35 olan bir yerdeyim maalesef. O yüzden bu soruşturmaları yapıyorum. İstediğim dereceleri alamıyorum henüz bu sıcak havalardan dolayı.

bu onun sessiz olanı;
devir olarak daha düşük oladuğundan daha sessiz çalışıyor. iş görme bakımından iki ürün arasında çok far olurmu.

Geri
Yukarı