Kasa ekrana görüntü vermiyor

• Konuyu başlatan Hiko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 801

Hiko

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, parçaları söküp rafa kaldırdığım PC'yi tekrar kurmaya karar verdim. PC'yi topladım. Kasayı açtığımda monitöre göruntü gelmiyor. Kasa da ise 2sn fanlar dönüyor H100i LED ışığı yanıyor sonra kapanıyor. Bu işlemi tekrarlıyor bilgisayar. Anakartın sol altında SupremeFX kısmı ve o bölge de olan kırmızı ışık yanmıyor. Sadece Start ve Reset tuşları yanıyor. Güç kaynağına bakarken PSU'daki ışığın yanıp kapandığını fark ettim. Acaba sorun PSU'da mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar PSU'yu başka bir bilgisayarda denedim yine çalışmadı. PSU arızalı demek ki.

Sorunum hala çözülmedi. Zalman GLX 700W aldım. Q-Code ekranında '00' çıkıyor. ''Not used'' anlamına geliyor. ne yapmam lazım? Videoya aldım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı