RX 570 ekrana görüntü vermiyor

POaca

Femtopat
MSI RX 570 Armor ekran kartım ekrana görüntü vermiyor ve takılıyken klavyeye normalde gelen elektrik gelmiyor, kart takılıyken Onboard'dan görüntü gelmiyor. Sizce ne yapmalıyım? Ekran kartına 6 pin takılı.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI RX 570 Armor ekran kartım ekrana görüntü vermiyor ve takılıyken klavyeye normalde gelen elektrik gelmiyor, kart takılıyken Onboard'dan görüntü gelmiyor. Sizce ne yapmalıyım? Ekran kartına 6 pin takılı.
Psu'nuz kaç watt bide taktığınız prizi veya uzatmalı prizi kontrol edin benim eski bir priz vardı pc ye elektrik vermemişti hemen gidip yenisini aldım kaliteli bir marka alın pc yi emanet ediceksiniz

Kullandığınız psu orta veya ucuz bir modelse bazı psular 6 pin veriyor
Başka bir ekran kartıyla görüntü alıyorum PSU High Power 400W.
Sorununuzu anladım kullandığınızz psu 6 pin veriyor fakat rx 580 armor 8 pin istiyor bu yüzden 6-8 pin dönüştürücü almanız lazım sorununuz bu bunu alırsanız sorununuz çözülür 400w kullandığınız ekran kartı için yeterli olucaktır diye düşünüyorum

Kullandığınız psu orta veya ucuz bir modelse bazı psular

Sorununuzu anladım kullandığınızz psu 6 pin veriyor fakat rx 580 armor 8 pin istiyor bu yüzden 6-8 pin dönüştürücü almanız lazım sorununuz bu bunu alırsanız sorununuz çözülür 400w kullandığınız ekran kartı için yeterli olucaktır diye düşünüyorum
Kart RX 570 Hocam Powerla alakalı değil başka bir sorun var çözemedim daha bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Kart RX 570 Hocam Powerla alakalı değil başka bir sorun var çözemedim daha bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Hocam sorununuz powerla alakalı değil zaten aynı şekilde rx 570 için de geçerli bu dediklerim bu kartlar 8pin pcı-e güç bağlantısı isterken kullandığınız psu karta 6 pin veriyor buda sorun yaratıyor bu yüzden 6-8 pin dönüştürücü almalısınız

Kart RX 570 hocam Power'la alakalı değil başka bir sorun var çözemedim daha bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

HDMI kablosunu ekran kartına takdığınıza emin misiniz anakarta takmış olabilirsiniz onun dışında ekran kartı sabit mi bende aynısını yaşamıştım ekran kartını sabitleyip HDMI ekran kartına taktım çalıştı.

HDMI kablosunu ekran kartına takdığınıza emin misiniz anakarta takmış olabilirsiniz onun dışında ekran kartı sabit mi bende aynısını yaşamıştım ekran kartını sabitleyip HDMI ekran kartına taktım çalıştı.
Denedim yine aynı oldu çok garip ne yapsam bilemedim. 6 Saat sonra alıcısı gelip alıcak kötü oldu acil yardıma ihtiyacım var.

Denedim yine aynı oldu çok garip ne yapsam bilemedim. 6 saat sonra alıcısı gelip alacak kötü oldu acil yardıma ihtiyacım var.

Sanırsam bir arıza var en iyisi garantisi varsa gönderin yoksa bilgisayarcıya yaptırın ama dikkat edin bilgisayarcı yok şu yanmış falan deyip eşyanızı almasın yandıysa bile o bileşeni alın.

Geri
Yukarı