Kasa Fanı Montajı

401417

Anakartın marka modelin yazdımı çıkıyor hepsi zaten. 1x CPU fanı ve 2x klasik fan bağlantısı yeri var. Onlarıda kırmızı içine aldım fan çoklayıcı buraya takıp fanları ona takacaksın :)
401419

Eki Görüntüle 401417
Anakartın marka modelin yazdımı çıkıyor hepsi zaten. 1x CPU fanı ve 2x klasik fan bağlantısı yeri var. Onlarıda kırmızı içine aldım fan çoklayıcı buraya takıp fanları ona takacaksın :)
Eki Görüntüle 401419
CHA_FAN2 Birazdaha yukarı kısımda orası çıkmamış sizin ikinci olarak işaretlediğiniz yerin yani alt kısmında işaretlediğiniz yerin fan girişi olduğuna emin misiniz?
Rica etsem üst ve sağ tarafı da atar mısınız?
WhatsApp Image 2019-06-06 at 01.25.37.jpeg

Ben 4 pin fan girişine benzettim ama altında yazar zaten ne olduğu. Cha FAN2 yazması gerekir. Dikkatli bakarsan her girişin her paçanın altında ne olduğu yazar anakartta.

Fan1 fan2 istediğine takabilirsin anakartta. Boyuna göre hangisinde yol ortasında olmayacak kalabalık etmeyecekse ona bağla. Zaten birinde eksoz fanı birinde ön fan bağlı heralde senin onu çıkarıp diğerini takacan sadece.

Fan1 fan2 istediğine takabilirsin anakartta. Boyuna göre hangisinde yol ortasında olmayacak kalabalık etmeyecekse ona bağla. Zaten birinde eksoz fanı birinde ön fan bağlı heralde senin onu çıkarıp diğerini takacan sadece.
CHA_FAN'de egzoz fan var, CHA_FAN2'de normal. CHAFAN2'dekini çıkarırım dönüştürücüyü takıp 2-3 tane daha fan eklerim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı