Kasa fanları dönmesine rağmen sistem çalışmıyor

yokedicioguz

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Voleybol
Arkadaşlar yeni güç kaynağı aldım PC'yi yeniden topladım sonra her şeyi fişe taktım PC çalıştı ışıklar yandı demek ki elektrik geliyor ekran kartı, işlemci, kasa fanı, güç kaynağı fanı dönmeye başladı fakat tuşla açtıktan sonra tuşla geri kapatmaya çalışınca kapanmıyor. Geri fiş çekmen gerekiyor ve monitör, klavye, mouse sanki bilgisayar kapalıyken hani LED ışığı hala yanar ya onun gibi oluyor fakat açılınca RGB yanmıyor vs. monitör de hiç gelmiyor yani sinyal yok vs demiyor. Sanki kapalıymış gibi monitör ve klavye ve mouse kapalı kalıyor işte çalıştırınca ama elektrik geliyor. Ben fişten çekmedigim sürece zaten kulaklık falan LED ışıkları yanıyordu hala yanıyor fakat dediğim gibi RGB'leri yanmıyor açılmadan ve PC'yi açınca RGB'leri yanmıyor ve PC'yi Power tuşundan tekrar kapatamiyorum. Arkadaşlar sorun garip olduğundan anlatamadım kusuruma bakmayın kısaca PC açık fanları dönüyor vs ama mouse klavye ve monitör sanki PC kapalı ama fişe takılıymıs gibi oluyor ve PC'yi tekrar Power tuşundan kapatamiyorum ama PC'nin üzerindeki ışık değiştirme tuşu kasa fanlarını değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı