Bilgisayarın fanları dönmesine rağmen açılmıyor

osmer

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı akşam kapattım ve sabah açamadım. Fanları dönüyor ama ekranda görüntü oluşmuyor. Farklı kablolar ve farklı monitörler denedim. Onboard ile de görüntü alamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

İşlemcide dahili grafik birimi olmadan görüntü alamazsın. O görüntü bağdaştırıcısı ana kartta değil işlemcide.

Hocam.

Bu işlemcide dahili bir grafik birimi bulunmamakta eğer yanlış biliyorsam özür dilerim ama arkadaşı boşu boşuna bekletmeyelim.

Hocam çıkarın ekran kartını sonra anakartın HDMI girişine takın kabloyu deneyin görüntü geliyor mu arkadaşlar görüntü alamazsın demiş ama anakartlarda görüntü bağdaştırıcısı bulunur. Ben 2 yıl anakarttan görüntü alarak oyun oynamıştım oradan biliyorum eğer görüntü gelmezse işlemciye bakın zaten diğer yöntemleri denemişsiniz.
Anakartlarda bulunur da işlemcinin dahili grafik birimi yok.
@osmer
Ekran kartının kablolamasını kontrol edin. Bu arada sistem açılınca ekranda bir hata oluyor mu yoksa sadece siyah ekran mı?

Hocam.

Bu işlemcide dahili bir grafik birimi bulunmamakta eğer yanlış biliyorsam özür dilerim ama arkadaşı boşu boşuna bekletmeyelim.
LGA775 pinli işlemcilerde grafik birim ana kart üzerinde olabilir. Ama güncel soketlerde ana kart üzerinde bir grafik birim olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı