Kasa fanları kasanın arkasındaki kontrolcüye çoklayıcı ile takılır mı?

ali yilm4z

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8gb
Anakart
B450m M2 pro max
Şimdi elimde B450M Pro M.2 Max Micro ATX anakart var. Bir de elimde 1 tane fan çoklayıcı var aldığım camlarda 2 tane giriş biri fan girişi ama diğer girişi bilmiyorum. Diğer yandan kasanın arkasında kontrolcü gibi bir şey var buraya fanları takamiyorum ama başka bir çoklayıcı ila çok sorun yaşamadan otomatik sistemi ARGB olarak kullanmak mümkün mü? Resimleri bunlar kasaya taktığım fanlar önde yer alıyor 3 tane o 2 tane giriş olan fanların nereye takılacak ve çoklayıcı değiştirmeli miyim? Güç kaynağına takmam gereken bir fan var mı ( damdaki girişten dolayı sordum) sorunsuz nasıl kurarım ben bu sistemi kasa modeli Vampiric 011C AMD ve Ryzen ortaklı bir kasa kasanin arkasındaki kontrolcüye fanları takma yolu yok mu çoklayıcı ile? Streamable Video

Merhaba hocam.

Kullanım kılavuzunda hangi soketin nereye takılacağı yazmaktadır. Anakartın kullanım kılavuzunun fotoğrafını iletme şansın var mı?

Merhaba hocam.

Kullanım kılavuzunda hangi soketin nereye takılacağı yazmaktadır. Anakartın kullanım kılavuzunun fotoğrafını iletme şansın var mı?
Anakart ta zaten 2 tane giriş var onları biliyorum en altta 1 tane video koydum orada anlattım sorunu CPU arka fan ve önde 3 fan ile birlikte nasıl kontrollü bir biçimde kullanabilirim ve fan hızlarını nasıl ayarlarım voltaj ile uğraşmadan

Geri
Yukarı