Kasa fanlarını MSI 970A Krait Edition'a bağlama

styigst

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar benim problemim şöyle ki; Msi 970a Krait edition anakartıma kasa üzerinde gelen iki harici fanı bağlamak iki fanında psudan gelen bağalantılarını yapıyorum sonrasında psudan çıkan system fan soketini system fan 1 bölmesine takıyorum ancak bu işlemi yaptığımda sistem açılmıyor.

kasa fanlarını devre dışı bıraktığımda ise sistem sorunsuz çalışıyor. Problem sizce ne olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum.

Wat yetersiz kalıyor olabilir. Aynı sorun bendede vardı 10 tl ye usb li soğutma aldım fişle çalışırıyorum. Yoksa pau yetersiz kalıyor.

Benimde aklıma geldi ama PSU'u 750W'lık sorduğum bir kaç kişi ondan kaynaklı olmaz o zaman dediler. Bilemedim ki çok sinir bozucu :sıkıldım:

Sorunu çözdüm system fan 1 soketine bağlantı yapmadığımda her iki fanda sorunsuz çalıştı ve sistem şuan stabil ve düzgün bir şekilde çalışıyor. Yani sadece psudan direk bağlatı yaptım anakart bağlantısını yapmadım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı