Kasa hava sirkülasyonu nasıl olmalı?

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
1713711835451.png

Arkadaşlar kasam bu şekilde. 3 tane önde intake fan var. 1 tane arkada, 1 tane üstte egzoz fan var. önerebileceğiniz bir şey var mı? PSU'nun üstüne de fan takılabiliyor. Kasa Xpg Valor Air

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2174817

Arkadaşlar kasam bu şekilde. 3 tane önde intake fan var. 1 tane arkada, 1 tane üstte egzoz fan var. Önerebileceğiniz bir şey var mı? PSU'nun üstüne de fan takılabiliyor. Kasa XPG Valor Air

Alta 2 fan üste de 1 fan tak üstteki aynı tarafa doğru olacak. Alttakiler de ters olacak ki dışarıdan alıp içeriye üflesin.

Fazlasıyla yeterli şu anda. İstersen üste 1 tane daha egzoz fan ve altada 2 tane kasanın üstüne doğru üfleyecek şekilde fan koyabilirsin.

Gayet yeterli görünüyor.
Sıcaklıklardan memnun değilseniz CPU GPU fanlarını hızlandırmayı ve/veya yukarı bir fan takviyesi yapmayı düşünebilirsiniz.
Muhtemelen böyle oldukça iyidir zaten.

Gayet yeterli görünüyor.
Sıcaklıklardan memnun değilseniz CPU GPU fanlarını hızlandırmayı ve/veya yukarı bir fan takviyesi yapmayı düşünebilirsiniz.
Muhtemelen böyle oldukça iyidir zaten.

7500F kullanıyorum boşta 39 derece, PUBG 49, CS2 47 derece, AIDA64 stress testinde 75 derece.

7500F kullanıyorum boşta 39 derece, PUBG 49, CS2 47 derece, AIDA64 stress testinde 75 derece.

AIDA sonucu beklediğimden çok çıktı doğrusu. Çift kule bir soğutucu 7500F'i daha iyi soğutur diye varsaymıştım ama önemi yok çünkü oyun sıcaklıklarınız benim boştaki sıcaklığımdan bile düşük. Bence boşa masraf etmeyin.

Geri
Yukarı