Kasa İçi Aydınlatma

706143

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul/Beşiktaş-KKTC
Kasamda şu an sadece MSI Gaming X 1650S'in küçük beyaz ışığı, G.Skill Trident Z RGB RAM'lerin ışığı (8x2) ve az bir şey öndeki kasa fanlarının ışığı var. (Corsair Spec Delta RGB) kasanın içini biraz daha aydınlatmak ve ışık katmak istiyorum. Şu an kullandığım anakart A320M-A Pro ama ilk fırsatta sistemi upgrade edip X570-F'e geçiş yapacağım tavsiyeniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Üste ve arkaya bunlardan takarak içeriyi daha da aydınlık yapabilirsiniz. Ben ucuz diye CF11 Pro aldım ama keşke biraz daha koyup bunu alsaymışım diyorum, CF11 Pro'nun ışığı az geldi ama yine de içerisi hoş görünüyor.
Ama kasadaki stok fanlar kadar kaliteli olduklarını sanmıyorum sadece aydınlatma amaçlı ve biraz da olsa hava akışına yardımcı olması için aldım.

Üste ve arkaya bunlardan takarak içeriyi daha da aydınlık yapabilirsiniz. Ben ucuz diye CF11 Pro aldım ama keşke biraz daha koyup bunu alsaymışım diyorum, CF11 Pro'nun ışığı az geldi ama yine de içerisi hoş görünüyor.
Ama kasadaki stok fanlar kadar kaliteli olduklarını sanmıyorum sadece aydınlatma amaçlı ve biraz da olsa hava akışına yardımcı olması için aldım.
Bu fanlar hoşuma gitti hocam ama şu anki anakartım Msi A320M-A PRO ona taksam yine aynı şekil çalışır mı?

Geri
Yukarı