Kasa içi düzenleme tavsiyesi

evagrubu

Hectopat
Daha fazla  
Düzenli görünsün yeter. Ne yapmalıyım?

okQBEm.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle kasanın tozunu iyice al. Ardından plastik kelepçe yardımıyla kasanın kenarlarına bağlayarak kabloların gideceği yere kadar götür. Eğer kablolar çok uzunsa bağlantıyı yapıp, geriye doğru kelepçele ve en son yerde kabloları sar ve üzerine kelepçe geçir.

Kasa baya dar biraz genişletmek adına 2.5 inç harddisk kafesini kesebilirsin. Bu sana biraz daha yer açar. 2.5 inç harddiski 3.5 dönüştürücü ile altına takarsın. Kasanın tam karşısından fotoğrafını atabilir misin? Neler yapılabilir bir düşünürüz.

Benim anlamadığım, neden elektronik sigarayı bize göstermek istediğin. Kasanın içine koymanda çok komikmiş.

aslında göstermek istediğinden oraya koyup çekmediğine eminim büyük ihtimal anne babandan saklamak için güzel bi zula yöntemi olarak kullanıyo bende eskiden çok kullanırdım kasamın içindeki boşluğu şeytanın aklına bile gelmez

konuya gelicek olursak bu kasadan ümidi kesmelisin çünkü kasa fiziksel olarak buna müsade etmiyo yani eski tip bir kasa yeni nesil kasaların neredeyse hiçbirinde güç kaynağını harddiski göremezsin gizli bi bölme olur ön kapağı açtığında çıkıntılı bi kaporta olur ve o gizli bölmeye ulaşmak için arka kapağı açman gerekir eğer ben yinede illa uğraşırım bu işlerdende anlarım dersen bu bahsettiğim yeni nesil kasalardaki sistemi ince bir sac kestirip büktürerek kendi kasana uyarlayabilirsin eğer elin yatkınsa bu tür işlere yeni jenerasyon kasalara göz gezdirip kendi kasanda taklit edersen baya bi fark yaratırsın ama fikrimi soracak olursan boşuna uğraşırsın çünkü bu kasayı düzenlesen bile sana bi faydası olmayacak çünkü kasan pencereli değil bu kadar uğraşman anlamsız olur

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı