Kasa İçi Kablo Delikleri İçin Kauçuk Malzeme Nereden Bulunur?

brltpc

Kilopat
Makaleler
31
Yer
Artvin
Daha fazla  
Meslek
Bilgi Teknolojileri Bölge Uzmanı
Bu kasanın içinde var ya kablo deliklerinde bunlardan nereden bulabilirim ya da alsam Z11 Neo'ya olur mu ?
5300_05.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
O kablo delikleri kablo düzeni için var. Yani kasayla beraber geliyor. Ekstra takılacağını sanmıyorum. Alacağınız kasada ayrıca mevcut o deliklerden. Fabrika çıkışlı geliyor yani.

@brltpc Arkadaşım bende benzer durumu yaşadım. Deepcool kendomen red kasa yuvalarına izolasyoncılarda satılan 0.5 cm ses yalıtım köpüğünden (aynı kamp matı gibi) keserek çift taraflı bantlarla yapıştırdım. Alternatif bir yöntem ise terzilerden suni deri parçalarından yada hırdavatçılardaki kauçuk siyah muşambalardan ölçüsüne göre keserek uygulayabilirsin. Orjinalinden bir farkı olmadığını söyleyebilirim

Kasanızdaki kablo geçişleri bu şekilde:
images.jpg

-ise uymaz.
Köşeleri yuvarlak değil de kare şeklinde olan var ise, onlardan seçebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla ölçüler standart.

El emeği ile kendimiz yapacağız gibi duruyor. Ev sahibi evden attı beni :ROFL: Yeni evime geçer geçmez videolu bir rehber hazırlayacağım. Şu aralar çok zordayım dua edin gençler atlatayım zor durumları.

Geri
Yukarı