Kasa İçin 200 TL Fan Önerisi

Rexar

Hectopat
Kasamın üst kısmı için 2 tane fan bakıyorum. Sessiz olsun ışığı olsun RGB veya tek renk farketmez soğutması vs güzel olsun bütçem 200₺.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi biraz arttırırsan sana muhteşem bir öneride bulunabilirim Thermaltake'in 120mm riing fanları gerçekten muhteşem görüntü açısından

Evet ışıksız, soğutma odaklı bir fan. 4 pinli.
Ben görüntüsü için yazmıştım sizin attığınız fan gerçekten güzelmiş. Görüntü açısından güzel aigo fanlar var 12cm. Keşke ihtiyacınız olan fanlar kaç mm onuda yazsaydınız kasanın ayrıntılı bilgilerini bulamadım maalesef.

Peki darkın led şeritli 2 li fanı var 100₺ ye onu önerirmisiniz rgb kontrolcüyle beraber
Thermaltake riing fan'ın CFM değeri 53, Xilence fan'ın CFM değeri 68, Thermaltake thunderblade fanların CFM değeri 70.2, Aigo fanların CFM değeri ise 33. Bu CFM değerleri ile seçtiğiniz fanın CFM değerini karşılaştırın hava sirkülasyonu fanda en önemli faktördür. Eğer 10'un altındaysa hiç olmasın daha iyi diyebilirim en az 30 olmalı bence

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı