Kasa İçin Led Nerde Bulunur?

Makaleler
2
Yer
Ankara
Arkadaşlar pencereli kasamın içine turuncu led döşemek istiyorum fakat ledi nerden alacağımı ve hangi markayı tercih edeceğimi bilmiyorum. Birde ledlerin çok yoğun olmasını istemiyorum kasanın içinde hafif turuncu loş bir ışık istiyorum. Ledi direk Psu'ya mı bağlıyoruz aparat falan gerekli mi? Cevaplarınız için teşekkür eder iyi sosyaller dilerim.

Şerit led yapabilirsiniz kasanızın boyutunu bilmiyorum ama 1 1.5 metre şerit led işinizi görcektir herhangi bir elektronikçilerde yada elektrikçilerde bulunur renkleride mevcuttur siz yoğun olmasın diye belirtmişsiniz siz tek çipli şerit led alırsanız ışığı yoğun olmaz üzeri slikonlu olanlar var da kasa içine pek gerekmez metreside o kadar pahalı değil 10 lira civarında kasadan da gücü morex kablosuna yaparsanız bi aparat gerekmiyor morex artı eksi doğru bağlarsanız hiç bir sorUn çıkarmaz bende aynı şekilde kullanıyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı