Kasa içine donanımlar doğru takılmış mı?

Kardeş sizde gömmeyi amma seviyorsunuz adam yazmış itopya monte etseydi kargo süresi uzuyacak diye beklemek istememiş demekki
Kim kimi gömüyor kardeşim? Sen öyle algılıyorsan bu senin sorunun adamın iyiliği için seviyeli bir yorum yapıyorum. Bilgisayarcı diye tabir ettiği kişinin yaptığı montaj ortada tek kelimeyle rezalet.
Üstüne üstlük böyle bir montaj için para aldıysa birşey diyesim gelmiyor zaten.

Peki arkada o kadar yer var mı ? gizleyecek

Evet tavsiye sistem fakat ben monte etmedim başka bir bilgisayarcı monte etti fazla süre verdikleri için itopya`ya yaptırmadım ve kasa gereksiz ısınıyor kablolardan olsa gerek diye düşünüyorum

Peki arkada o kadar yer var mı kablo gizlemek için bilen bi arkadaşla (ben de biliyorum biraz) rahatça yapılabilir dimi ?
Dostum ne kadar ücret ödedin montaj için?

SSD'yi oraya takan arkadaşın bilgisayarcı olabileceğine şüpheliyim ama ne yalan söyleyeyim hoşuma da gitmedi değil, ayrı bir havası var. :D

Çalıştırmadan bir sorun var mı yok mu anlamak zor belki kabloları yanlış takmış olabilirsin tam oturmamış olabilir, açıp bakmak lazım. Görünürde arkadaşların dediği gibi kablolar ve SSD hariç normal duruyor.

Birde hangi telefonu kullanıyorsun, çok temiz çekmiş :)
Huawei P9 Lite
Dostum ne kadar ücret ödedin montaj için?
Bedavaya yaptırmıştım ama şimdi halletim teşekkürler herkese
Son durum böyle çok teşekkürler
qA8DrZ.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı