Kasa içini led ile aydınlatma

Hayır hocam led lere kablo bağlanmış oluyor, yoksa led lerin üzerinde kablo yok sadece parça parça satılıyor. Eğer sende mesela 1 metre aldıktan sonra 50-50 bölerek kullanmak istersen bu iki parçayı gene birbirine kablo ile bağlaman gerekicek. Ben sadece aldığım yerde normal bildiğimiz kablo bağlattırdım, molex'e ek taktığım aparatın kablosunu keserek ona bağladım.
Şimdi anladım teşekkürler. Bir elektrikçiye gitsem 10 liraya hallederim heralde bu işi.

Şimdi anladım teşekkürler. Bir elektrikçiye gitsem 10 liraya hallederim heralde bu işi.
Babam metresi 5 tl'ye pahalı demişti :) Rica ederim. Yanlız hocam tek çip olmasını söyleyin, sizin zevkinize kalmış ama renk değiştirmesiyle ilgili çip sayısı. Orda da test edin almadan önce rengini.

Tek çip olmazsa ne olur ki ?
Tek çip olmazsa renk değiştirir sürekli, mesela siz kasa içi aydınlatmanızı kırmızı renk yapmışsınızdır ve aldığınız 3 çipli led, kırmızı-mavi-yeşil yanıyordur, yeşil ile kırmızı (Bir süreliğinede olsa) pek hoş durmazlar, hem sürekli renk değiştirmesi gözünüzüde yorar.

Tek çip olmazsa renk değiştirir sürekli, mesela siz kasa içi aydınlatmanızı kırmızı renk yapmışsınızdır ve aldığınız 3 çipli led, kırmızı-mavi-yeşil yanıyordur, yeşil ile kırmızı (Bir süreliğinede olsa) pek hoş durmazlar, hem sürekli renk değiştirmesi gözünüzüde yorar.
Anladım çok teşekkür ederim.

Çok estetik olmuş tebrikler. :)
Teşekkür ederim, bende bu kadar hoş duracağını tahmin etmiyordum açıkcası. Nvidia fan olduğum için belki amblem boyası filanda yaparım.

Anladım çok teşekkür ederim.
Rica ederim :) Yardım edebildiysek ne mutlu :)

İşlemcide ki stok fan mı ? Bu arada güzel olmuş. Güle güle kullan.
Evet kurtulamadım bir türlü :D Cooler Master Seidon'lardan birisini almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı