Kasa İçini Nasıl Temizleyebilirim?

Piyasada basınçlı hava spreyleri var çok güçlü değil ama toz kaldırır, çıkmayan tozlar için de makyaj fırçaları var çok yumuşak oluyor ve küçük tozları harika kaldırıyor, eğer ram ekran kartı bağlantı pinlerini kirli görüyorsan yumşak silgi ile temizleyebilirsin..

Tanıdığın bir internet kafeye gideceksin. İllaki kompresörleri vardır. 1 Saatliğine isteyeceksin. Kasayı balkonda güzelce temizleyip geri götüreceksin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasada basınçlı hava spreyleri var çok güçlü değil ama toz kaldırır, çıkmayan tozlar içince makyaj fırçaları var çok yumuşak oluyor ve küçük tozları harika kaldırıyor, eğer ram ekran kartı bağlantı pinlerini kirli görüyorsan yumşak silgi ile temizleyebilirsin..

Tanıdığın bir internet kafeye gideceksin. İllaki kompresörleri vardır. 1 Saatliğine isteyeceksin. Kasayı balkonda güzelce temizleyip geri götüreceksin.

Arabada var ama hava kompresörü zarar verir mi? Yoksa lacin'in paylaştığından mı alayım.

Tuhaf bir durum var. Ben sadece ''Tanıdığın bir internet kafeye gideceksin. İllaki kompresörleri vardır. 1 Saatliğine isteyeceksin. Kasayı balkonda güzelce temizleyip geri götüreceksin.'' kısmını yazdım. Üstteki yazı benim değil. :)

- - - Güncellendi - - -

Hava kompresörü zarar vermez. Sakın kurutma makinesi, süpürge gibi aletleri deneme. O sisteme zarar gelmesini istemeyiz.

Arabada var ama hava kompresörü zarar verir mi? Yoksa lacin'in paylaştığından mı alayım.
Sendeki hava kompresörü markasını v.b. internette bir araştır istersen. Bilgisayar Hava Kompresörü GittiGidiyor'da Buradan da bakabilirsin hava kompresörlerine. Zarar vermez ama çok yaklaştırma sen yinede. Bu arada bazıları kötü malzemeden yapıldığı için plastiği pis koku yapabilir ama zaten temizliği açık havada yapacağından bir sorun olmaz.

Var olanı dene. İçerisinde sıkıştırılmış hava var, çok kuvvetli değil. Basıncını bir kontrol et ona göre kullan.

Bugün böyle bir şey aldım. İşe yarar mı?

img1225c.jpg

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı