Kasa İtopya'dan, monitör Teknobiyotik'den alınır mı?

Zacsha

Hectopat
Arkadaşlar şimdi aklıma bir şey takıldı. Kasayı İtopya'dan alacağım arkadaşım sayesinde çünkü o da İtopya'dan sipariş vermişti ve sıkıntı çıkmadı bu yüzden kararım net. Aslında monitörü de İtopya'dan alacaktım fakat stokta yok. Hatta 8 gündür bekliyorum ama ses yok. Bu yüzden Teknobiyotik'den alacağım herhalde çünkü fiyat farkı 3 TL. Sizce sorun olur mu?

İtopya: PHILIPS 23.8" 242V8A 4ms 75Hz Freesync DP HDMI VGA IPS Gaming Monitör | ITOPYA
Teknobiyotik: Philips 23.8" 242V8A 1920x1080 4ms 75Hz FreeSync DP / HDMI / VGA Full HD İnce Çerçeve IPS Gaming Monitör | Teknobiyotik

NOT: Eğer Teknobiyotik olmaz ise de bunu almayı planlıyorum;

Sorun olmaz, kabloyu takıp kullanacaksınız ikisinde de.
Yani fark etmeyecek. Teknobiyotik güvenilir mi diye soruyorsanız evet.

Şimdi sipariş vereceğim de bu yüzden merak ettim hadi hayırlısı. Peki siz hangi monitörü tercih ederdiniz ? 1. mi, 2. mi?
İkisi de aynı sayılır ve güzel monitörler. Alternatif olarak gözünüze hoş gelirse bunu da önerebilirim;

İkisi de aynı sayılır ve güzel monitörler. Alternatif olarak gözünüze hoş gelirse bunu da önerebilirim;

Vallahi gerçekten güzel gözüküyor. 4ms ile 5ms arasındaki farkı anlamam mümkün değil fakat sıkıntı şu ki Display Port yok. NVIDIA ekran kartı kullanacağım :/

Bence Teknobiyotik güvenilir değil, oradan alma derim. Yani satış aşamasına kadar iyi fakat herhangi bir sorun çıkarsa destek sistemi aşırı yavaş. İade ürünlerde kesinti yapıyorlar. 430₺ değerinde ürün iade ettim, 2 hafta sonra 380₺ olarak aldım. Şikayet başvurusu ile geri almayı düşünüyorum.

Bence Teknobiyotik güvenilir değil, oradan alma derim. Yani satış aşamasına kadar iyi fakat herhangi bir sorun çıkarsa destek sistemi aşırı yavaş. İade ürünlerde kesinti yapıyorlar. 430₺ değerinde ürün iade ettim, 2 hafta sonra 380₺ olarak aldım. Şikayet başvurusu ile geri almayı düşünüyorum.

Ne yapsam bilemedim :/. En iyisi o zaman Hepsiburada'dan almak. İtopya stoğa getirse anında alacağım fakat maalesef ki 8 gündür stokta yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı