İtopya'dan monitör alınır mı?

DramatycEnygma

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 ( NZXT Kraken X53 Liquid )
Vengeance 2x 16gb 3200mhz cl16
A520M A Pro
James Donkey JD512 NVMe
Msi RTX 4060 Black Ventus 2x OC
Msi MAG A600DN
Nzxt H510 Flow
Arkadaşlar bazı insanların memnun olmadığını gördüm ve emin olmak istedim. İtopya'dan monitör alınır mı? İstanbul'da yaşıyorum. Ha eğer alınmaz diyorsanız bu akşam Vatan'dan MSI G27C4X 27" alacağım.

Alınabilir. İtopya bilindik ve güvenilir bir firma. İstanbul'daysanız gidip mağazasından da alabilirsiniz.
Hocam 16 yaşındayım mağazasına arabayla yarım saatte gidiliyor babamı uğraştırmak istemiyorum eğer itopyaya güvenebileceksem.

Hocam sana şiddetle tavsiyem Vatan mağazasından alman. Satın alımı gerçekleştirdikten sonra orada mağazada hemen ölü piksel ve kontrol testi yapıyorlar. Bir piksel dahi ölü olsa hemen yeni ürün veriyorlar ya da ürün yoksa anında para iadesi. En garantisi yani bu bence.

Arkadaşlar bazı insanların memnun olmadığını gördüm ve emin olmak istedim. İtopya'dan monitör alınır mı? İstanbul'da yaşıyorum. Ha eğer alınmaz diyorsanız bu akşam Vatan'dan MSI G27C4X 27" alacağım.

Güvenilir ve bilindik bir yer. Kasa sipariş etmiştim 2-3 günde gelmişti. Vatan'da ucuzsa Vatan'dan alın İtopya'da ucuzsa İtopya'dan alın.

Hocam sana şiddetle tavsiyem Vatan mağazasından alman. Satın alımı gerçekleştirdikten sonra orada mağazada hemen ölü piksel ve kontrol testi yapıyorlar. Bir piksel dahi ölü olsa hemen yeni ürün veriyorlar ya da ürün yoksa anında para iadesi. En garantisi yani bu bence.
Hocam 3k indirim var 9k'lık monitörde itopyada. Vatandan alırsam nispeten daha düşük bir model alacağım.

Geri
Yukarı