Kasa LED bağlantısı nereye takılır?

burakcbc

Hectopat
Daha fazla  
Görselde LED yazan harici olan bağlantıları doğru yere taktım çalışıyor fakat LED yazanı da reset Switch yerine takmıştım. Kasa üzerindeki tuş LED'leri değiştirmeye yarıyor ama reset tuşuna dönüştü. LED kontrolü için nereye takılıyor o ya da bu şekilde reset tuşu olarak kalsa sıkıntı olmaz herhalde. Anakart B560'a Pro.

Dosya Ekleri

• IMG_20221003_191904.jpg
    IMG_20221003_191904.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
Görselde LED yazan harici olan bağlantıları doğru yere taktım çalışıyor fakat LED yazanı da reset Switch yerine takmıştım. Kasa üzerindeki tuş LED'leri değiştirmeye yarıyor ama reset tuşuna dönüştü. LED kontrolü için nereye takılıyor o ya da bu şekilde reset tuşu olarak kalsa sıkıntı olmaz herhalde. Anakart B560'a Pro.

Fan kontrolcüsü varsa ona takılıyor yoksa siz alana kadar boşta duruyor.

Her ne kadar düşük bir ihtimal de olsa ben orada bir üretim hatası yani RESET SW yerine LED kafası takılmış olduğunu düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla ön panel konnektörlerinde aydınlatma konnektörü olmuyor. Mesela benim kasam MSI MAG Vampiric 010M'de RGB düğmesi ön panelden ayrı şekilde takılıyor. Kasa ne kullanıyorsun?

Son düzenleme:
Kasanda bu şekilde LED kontrol ünitesi varsa eğer oraya takacaksın yoksa boşta kalıyor yapacak bir şey yok.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-10-05 033632.png
    Ekran görüntüsü 2022-10-05 033632.png
    80 KB · Görüntüleme: 68
kontrolcü var kasa dark maxima v12 argb kumandası da var led tuşu reset olsa bir sıkıntı olmaz herhalde çekmeme gerek yok.

Geri
Yukarı