Kasa masasan düştü ve ön kapağı kırıldı

Cork2

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayar kasamı masamın üstünde kullanırken bir anlık elimin çarpması ile kasa yere düştü. Bayağı ses çıktı ve kasanın yan kapağı çıktı, ön taraf tamamen çıktı. Düşüş anında bilgisayarı kapatmak istedim, hatırlıyorsam mouse hareket etti ancak sekmeleri kapatamadım, donmuştu. Ondan sonra bilgisayar yerde yan düşmüş haldeydi ve cızzzrt gibi sesler artmıştı. Ben de ne yapacağımı bilmeden fişten çektim. Şimdi fiziksel bir hasar yok ama o donmadan dolayı bilgisayarı açmaya korkuyorum. Bilgisayarı açma tuşları kopmadı ama yerinden çıktı, hala bağlı. Sizce ne yapmalıyım? Bilgisayarı açmayı denesem ne olur ve performans çok düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce kabloları kontrol et ve herhangi bir parça çıkmış mı bak. Bir de masan çok büyük değilse veya kasa masaya bağlı/sabit değilse, kasayı masanın üstüne koymanı önermiyorum.

Teşekkürler
Korkma aç gitsin.
Açtım Düzeldi. Teşekkürler
Mekanik disk veya ağır bir ekran kartı varsa hasar almış olabilir. Kabloları vs. kontrol ettikten sonra açabilirsiniz.
Açtım, çalıştı. Teşekkürler
İlk önce kabloları kontrol et ve herhangi bir parça çıkmış mı bak. Bir de masan çok büyük değilse veya kasa masaya bağlı/sabit değilse, kasayı masanın üstüne koymanı önermiyorum.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı