Kasa modifiye etme

Reax

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Yakın zamanda sistem aldım, gelen kasa beklediğimden çok daha büyük çıktı. İçerisi inanılmaz geniş. Ben bu kasayı nasıl modifiye edebilirim? Alta ve karşıdaki bölüme fan takılabilir mi, takınca bir faydası olur mu? Kasanın hava akışından genel olarak memnunum, küçük çaplı bir fırtına var içeride. Ekstra fan takmam gereksiz mi kaçar?

IMG_20220308_111403.jpg

Yakın zamanda sistem aldım, gelen kasa beklediğimden çok daha büyük çıktı. İçerisi inanılmaz geniş. Ben bu kasayı nasıl modifiye edebilirim? Alta ve karşıdaki bölüme fan takılabilir mi, takınca bir faydası olur mu? Kasanın hava akışından genel olarak memnunum, küçük çaplı bir fırtına var içeride. Ekstra fan takmam gereksiz mi kaçar?

Eki Görüntüle 1325701

Yalnız içeriye bir minyatür langırt fena gider. Pes FIFA oynamaktan sıkılınca hafif rüzgarlı havada GS-fb derbisi mükemmel olur. Herkese bol şans.

Fan konusundan bahsediyorum, kasasının yan tarafında fan takılı olan var mı etkisi oluyor mu?

Eğer gerçekten sadece güzel gözüksün diye para harcamak istiyorsan öncelikle daha büyük bir anakart alabilirsin. Aşağı kısımlara yapabileceğin bir şey yok oraya fan takılmaz, anca figür tarzı küçük bilgisayardan bağımsız şeyler koyarsın. Yan tarafları ellemene gerek yok bence, zaten iyiler.

Eğer gerçekten sadece güzel gözüksün diye para harcamak istiyorsan öncelikle daha büyük bir anakart alabilirsin. Aşağı kısımlara yapabileceğin bir şey yok oraya fan takılmaz, anca figür tarzı küçük bilgisayardan bağımsız şeyler koyarsın. Yan tarafları ellemene gerek yok bence, zaten iyiler.

Görüntüsünde değilim, kasanın karşı tarafında boş fan takmalık bölüm var oraya fan takan birisinden performans durumunu öğrenmek istiyorum.

Görsele bakınca anlaşılır diye çizme gereği duymamıştım.

Hocam ön mesh kısımda 3 var arka kısımda 1 var üst kısımda da 3 var. Şimdi mesh kısımdan hava alıyor, üsttekiler akış sağlıyor, arkadan da hava çıkışı oluyor. Eğer parçalarınızda şu an ısınma yoksa ve akıştan memnun iseniz takacağınız fan görselliğin dışında çok bir fayda sağlamaz. Karar yine sizin ama ciddi açıklarsak ben böyle açıklayabilirim.

Geri
Yukarı