Kasa nasıl temizlenir?

SATA SSD sökmesi takması basit olur hocam plastik kelepçe ile mi duruyor o şekilde.
Bilmiyorum, bilgisayar montajını ben yapmamıştım. Bir tane de üstten fotoğraf atayım yardımı olacaksa.

Fotoğrafta pek gözükmedi ama olsun.

Uğraşmak istemiyorsanız bilgisayarcıya götürün.
Yok hocam, seviyorum zaten uğraşmayı.

Hocam ekran kartının back platesi için mi dediniz kolonya bez ile temizleme yapabilir miyim diye.
Aynen.

Dosya Ekleri

• 20230620_140204.jpg
    20230620_140204.jpg
    130,1 KB · Görüntüleme: 13
Hocam ekran kartının back platesi için mi dediniz kolonya bez ile temizleme yapabilir miyim diye.

Uğraşmak istiyor ki konu açmış yardım istiyor :D

Boş yorum yapmayalım lütfen.

Boş değil. Bir.ok şeyden emin değil gibi bir sıkıntı yaratabilir diye dedim. Lütfen yorum yapacaksanız azıcık karşıdaki kişinin ne demek istediğini düşünün.

Boş yorum yapacak biri değilim.

Boş değil. Bir.ok şeyden emin değil gibi bir sıkıntı yaratabilir diye dedim. Lütfen yorum yapacaksanız azıcık karşıdaki kişinin ne demek istediğini düşünün.

Boş yorum yapacak biri değilim.
Daha çok işin doğrusunu öğrenmek için açtım konuyu. Neyse, daha fazla uzatmayalım bu kısmı.

Bilmiyorum, bilgisayar montajını ben yapmamıştım. Bir tane de üstten fotoğraf atayım yardımı olacaksa.

Aynen.

SSD'ye giden kablolar vardır hocam o kabloları sökmen gerek biri güç kaynağından gelen biri de SATA kablosu.

Aynen.

Ekran kartı backplate için ıslak mendil de kullanabilirsiniz devrelere ve pin girişlerine dikkat ederek hocam sıkıntı yaratmaz.

Hocam bu nasıl PC böyle. Resimleri görünce şok üstüne şok geçirdim. Siz bunu bence sanayiye götürüp dikkatli bir şekilde hava kompresörü ile temizleyin.
Üstüne beni yıka yazana kadar beklemeyi düşünüyordum aslında. :D
SSD'ye giden kablolar vardır hocam o kabloları sökmen gerek biri güç kaynağından gelen biri de SATA kablosu.
Teşekkürler, en son bakayım ona. Temizleme kısmında sorun yaşarsam tekrar konuya dönerim.

Üstüne beni yıka yazana kadar beklemeyi düşünüyordum aslında. :D

Teşekkürler, en son bakayım ona. Temizleme kısmında sorun yaşarsam tekrar konuya dönerim.

Tamamdır hocam haber edersiniz.

Geri
Yukarı