Kasa ön 3 fanı dönmüyor

Oncelikle fanlarin calisip calismadigina bak emin ol, elinle cevir falan dönüyor mu bak.
Anakartta uygun olan yuvaya taktigina emin ol, front fan vs yaziyor olmali, degilse de fan yazan bir yere tak.
Her şey dogru ise BIOS'ta ayar kapali olabilir.
YouTube'dan bak bir de BIOS fan ayarlari diye.
ben takmadim vatandaki adam takti bios bakim şuan 1dk

Oncelikle fanlarin calisip calismadigina bak emin ol, elinle cevir falan dönüyor mu bak.
Anakartta uygun olan yuvaya taktigina emin ol, front fan vs yaziyor olmali, degilse de fan yazan bir yere tak.
Her şey dogru ise BIOS'ta ayar kapali olabilir.
YouTube'dan bak bir de BIOS fan ayarlari diye.
overclock çikiyor hocam a520mk ile ilgili pek fan ayari yok sanirim

Fanı el ile döndürmeye çalış değen ya da temas eden kablo varsa kurtar anakarta kablo girişi tam oturuyor mu kontrol et çünkü ışığı yanıyor. Bir de bazen kenar vidaları ile de alakalı oluyor dengesiz sıkıldığında aklıma gelen bunlar düzelmezse vatana git.

Fanı el ile döndürmeye çalış değen ya da temas eden kablo varsa kurtar anakarta kablo girişi tam oturuyor mu kontrol et çünkü ışığı yanıyor. Bir de bazen kenar vidaları ile de alakalı oluyor dengesiz sıkıldığında aklıma gelen bunlar düzelmezse vatana git.
işik kasanin kendi işigi

dediğiniz gibi yapicam

Muhtemelen kasa toplanırken bir hata yapılmış olmalı bir bilgisayarcıya gitmen şart vatana git göster sonuç belli olursa bana da söyle.Hayırlı olsun bu arada.
babam gelince fanlar dönüyormu diye kontrol edicem ve tam bağlandimi bakicam

Muhtemelen kasa toplanırken bir hata yapılmış olmalı bir bilgisayarcıya gitmen şart vatana git göster sonuç belli olursa bana da söyle.Hayırlı olsun bu arada.
arka fan tek çalişmasina rağmen 43 derece görüyorum en az 36 gördüm oyun oynarken sikinti olur diye korkuyom

Babam gelince fanlar dönüyor mu diye kontrol edeceğim ve tam bağlandimi bakacağım

Tamamdır.

Babam gelince fanlar dönüyor mu diye kontrol edeceğim ve tam bağlandimi bakacağım.

Arka fan tek çalişmasina rağmen 43 derece görüyorum en az 36 gördüm oyun oynarken sıkıntı olur diye korkuyorum.

Hangi oyun bu ve sistemin tüm özelliklerini sayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı