Kasa Önerisi

sezorycan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Technopat'ın Youtube kanalında "2500 TL Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi"ni izledim ve bilgisayarı oluşturmak için bütün ürünleri elde ettim fakat kasa ve güç kaynağını (Cooler Master N200 ve 500 Watt dahili 500 Watt Cooler Master güç kaynağı) hiçbir yerde bulamıyorum bunun yerine bana önerebileceğiniz kasa ve güç kaynağı var mıdır ?

Önerilerimi yazıyorum: Anakart Msi B150M PRO-VDH, işlemci İ3 6100, RAM Kingston HyperX Fury 8 GB 2133 MHZ tek modül DDR4, ekran kartı Sapphire Nitro R9 380 4 GB, Zalman R1 600W, sabit disk WD 1 TB Blue 7200 RPM. Bu sistem daha iyi bir seçim olacaktır kesinlikle. Tek eksiği SSD, o da oyun performansını etkilemediği için pek gerek yok.

Önerilerimi yazıyorum: Anakart Msi B150M PRO-VDH, işlemci İ3 6100, RAM Kingston HyperX Fury 8 GB 2133 MHZ tek modül DDR4, ekran kartı Sapphire Nitro R9 380 4 GB, Zalman R1 600W, sabit disk WD 1 TB Blue 7200 RPM. Bu sistem daha iyi bir seçim olacaktır kesinlikle. Tek eksiği SSD, o da oyun performansını etkilemediği için pek gerek yok.
Teşekkür ederim.

Corsair carbide 100R alabilirsiniz, f/p açısından idealdir.
Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı