Kasa+sıvı soğutma vs kule tipi soğutucu

Fanlarından dolayı biraz gürültülü olduğu yönünde şikayet var bu söyleyeceğim iki kasada. MB511 ARGB ve TD500 Mesh'e de bakılabilir son olarak.

Cooler Master'a genel olarak tüm ürünlerinde diğer markalardan gürültülü diyorlar kalitesi iyi olsa da. Kapladığı alan, gürültü ve temizlik konusunda hatunla sıkıntılarımız var. Evliliğin dezavantajlı yanları :) yoksa kule tipi Artics Freezer esport 34 Duo alacaktım.

Be Quite'ın kasası çok hoşuma gitti daha incesi varsa ona bakacağım şimdi.

Teşekkür ederim tekrardan dostum.

Şuna bakabilirsin.

Şuna bakabilirsin.

Kasada şu dikkatimi çekti,
PSU koyulan yere önden hava üfleyen kısım dar gibi. Bu bir sorun teşkil eder mi?
Etmez ise sanırım bu kasayı alacağım Corsair yerine son kararım.

Hocam, kasada dahili olarak üst panelde 1 adet 140mm takılı. Opsiyonel olarak takılabilir seçenekleri yazmış Be Quiet! sadece. Üstteki fanı çıkartıp öne takabilirsin.
Radyatör desteğine bakın hocam, bu attığınız fan desteği.

Kasada şu dikkatimi çekti,
PSU koyulan yere önden hava üfleyen kısım dar gibi. Bu bir sorun teşkil eder mi?
Etmez ise sanırım bu kasayı alacağım Corsair yerine son kararım.

İçten bakınca dar değil. Ayrıca üst tarafı delikli. Alt tarafında delikli ve kocaman sürgülü toz filtresi var.

Sıvı soğutma bakıyordum şimdi internetten. Böyle bir opsiyonu var mı acaba kasanın? Sitesinde bir detay göremedim bununla ilgili ama gözüden mi kaçırıyorum acaba.
2x120 yada 2x140 takılıyor yukarıya fakat 240mm destek verilmiş soğutucu için. Bazı kaynaklarda 280 kullanılabilir denilmiş. Fan takılıyorsa sıvı soğutmada takılır sanırsam. @BerkayZ87

2x120 yada 2x140 takılıyor yukarıya fakat 240mm destek verilmiş soğutucu için. Bazı kaynaklarda 280 kullanılabilir denilmiş. Fan takılıyorsa sıvı soğutmada takılır sanırsam. @BerkayZ87
Kağıt üstündeki bilgiye göre tercih etmek daha doğru olur. Mağdur etmek istemeyiz.

Geri
Yukarı