Kasa Tahliye Fanı Önerisi

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Corsair Delta Spec kasa kullanmaktayım. Üst kısma iki tane daha tahliye fanı eklemek istiyorum ancak bu fan işlerinden anlamıyorum. Galiba 120 mm olmalı, tam emin olamıyorum. Maksimum bütçem 200-250 lira civarı. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bence çok para harcamayın derim. Arctic P12 12cm kasa fanını öneririm. Maksimum 100 TL'ye halledersiniz. Ayrıca fan gayet iyi. 1800 RPM ve 53CFM değerine sahip. Bu bilgiler den pek anlamıyorsanız söyleyeyim, gayet iyi.

Bence çok para harcamayın derim. Arctic P12 12cm kasa fanını öneririm. Maksimum 100 TL'ye halledersiniz. Ayrıca fan gayet iyi. 1800 RPM ve 53CFM değerine sahip. Bu bilgiler den pek anlamıyorsanız söyleyeyim, gayet iyi.
Kasanın kapağı kapalıyken GPU sıcaklığim biraz fazla oluyor(79 derece). Kapak açık ise 68-74 derece arası oluyor. Sıcaklığı maksimum derecede düşürmek istiyorum. Bu fanlar yeterli olur mu?

Daha ucuza çıkar hocam.

Son düzenleme:
Be Quiet! bakabilirsin belki. Arctic yeterli olacaktır. Ekran kartın zaten ısınan bir model. AMD genel olarak ısınıyor. Aşağı yukarı normal denebilir değerler.

Be Quiet! bakabilirsin belki. Arctic yeterli olacaktır. Ekran kartın zaten ısınan bir model. AMD genel olarak ısınıyor. Aşağı yukarı normal denebilir değerler.
Be Quiet! markasının da farklı modelleri var. Biri 60 lira civarıyken diğer model 150 lira civarında. Öyle olunca 60 liralık model sağlıklı mı şüphelendim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı