Kasa Tavsiyesi

Hangisi en çok hoşuna gittiyse onu alacaksın. Sonuçta kasa senin olacak. Senin hoşuna gitmesi lazım. Kişisel görüşüm Corsair 400R.
Hoşuma gitmesinin dışında kullanımı önemli benim için. Çok ağır olmayıp, kabloları iyi saklayabilmesi ve çok fanlı olması önemli. Bende corsair gs 800 psu var. Modüler olmadığı için bir sürü kablo ortalıkta kalıyor küçük kasalarda.
Kabloları düzenli bir şekilde koyacağım,ekran kartımı destekleyen,hafif,çok fanlı bir kasa istiyorum :D

- - - Güncellendi - - -

Yorum için teşekkürler.

400r gerçekten güzel bir kasa kullanıcılar da bu kasadan oldukça memnun ama eğer ki maddi olarak bi sıkıntın yoksa 500r almanı öneririm o daha da iyi bir kasa tabi para senin karar senin.
Bendeki mevcut thermaltake full tower kasamı satıyorum. 450 500 tl civarına satıp 250 tl sini bir yerde kullacağım. Yani bütçem maximum 250 tl.

Xigmatek Talon bence.
Kardeşim şaka mısın? Öyle bir seçenek varmı orada?

- - - Güncellendi - - -

Benim hoşuma ZALMAN Z11 gidiyor. Ama 400r de güzel, Zalman'ın ayrıcalığı her tarafı sökülüyor. Keşke biraz daha uzun yapsalardı :)
Ekran kartım sığımayabilir. Açıklama yapmıştım. Ekran kartım 29.2 cm,Zalman 29 cm destekliyor.

- - - Güncellendi - - -

Evet bende o ve 400r arasında gidip geliyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı