Kasa Tavsiyesi

Hocam tabi ki fazla. 300 - 500 TL arası çok güzel kasalar var ve önerim kasa ve PSU ayrı ayrı alman. Ayrıca kasadan kalan fazla paraya da işlemci yada ekran kartını yükseltirsin yada RAM 32 GB yapabilirsin yada SSD 240 GB yapabilirsin.

Hocam tabi ki fazla. 300 - 500 TL arası çok güzel kasalar var ve önerim kasa ve PSU ayrı ayrı alman. Ayrıca kasadan kalan fazla paraya da işlemci yada ekran kartını yükseltirsin yada RAM 32 GB yapabilirsin yada SSD 240 GB yapabilirsin.
Teşekkür ediyorum artan para cebimde kalsın. Pekii bana güzel, sade bir kasa yanında da bir PSU önerebilir misin?

Ayrıca bir sorum daha olacak ben bu sistemle OC yapmayacağım, sisteme işlemci soğutması almam gerekli olur mu? Veya alacağım kasaya harici bir fan almam gerekli mi?

Hocam işlemci K ibareli olduğu için zaten içinden fan çıkmıyor harici fan almak zorundasın. OC olayı olmayacaksa aşağıda önerdiğim fan işini görür. Kasa olarak diğer arkadaşların önerdiği PSU lu Corsair kasalar da güzel değerlendirebilirsin. Benim önerim biraz klasik olacak ama Zalman Z3 Plus tavsiye ediyorum kendimde evde kullanıyorum zaten 4 fanlı gelmesi çok iyi.

Akasa K32 775/1155/1156/1150/1151 Uyumlu işlemci Soğutucu Fiyatı

Zalman Z3 Plus Siyah ATX Mid Tower Kasa

CORSAIR CX SERİSİ 80PLUS 600W GÜÇ KAYNAĞI

Önerdiğiniz kasa oldukça hoş fiyatıda cabası. Parayı sokağa atmaya gerek yok, parçalar geliştikce bende kasayı geliştirerek devam ederim. Yardımların için teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı