Rehber Kasa Tier List

P600s den memnun musun? Kasa nasıl?

Kasalar geliyor. 31.03.2023

Eki Görüntüle 1624942

----

Ben bunu alacağım galiba. Keşke arka panel de cam olsaydı.

Eki Görüntüle 1624945

---

Serinin babası...

Eki Görüntüle 1624949
Fiyatlar el yakıyor. 5K'ya da kasa almayı düşünmüyorum. En kötü şunu alır geçerim. Tabi herkesin kendi bütçesi kendi kararı. Zamanında indirimle kaç liradan sattılar şimdi o kadar yüksek fiyatlara çıkmaları benim için cazibelerini yitirir. P600S'i beğeniyorum. Ancak 3 hadi taş çatlasa 3.5K dan sonrasını verecek kadar da bir esprisi olduğunu düşünmem.

Şu beyaz olan Türkiyede yok anlaşılan. Keşke getirseler fiyat performans duruyor. Siyah olanı bir kod ile 1594 liraya düşüyormuş. Videoda çok güzel duruyor malzeme kalitesini bilemem tabi ki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir bilgi de varmış.

Jumbum, darkFlash'in Turkiye distributoru.

Kendileri forumda da varlar. @jumbum

Şu ana kadar satılan ürünleri belki de 2 sene önce alıp depoladıkları ürünlerdi. Dolar 8-9ken almışlardı. Şu an P600S 200 Euro'dan satılıyor. TR girişi ve kar eklenince 260 euroları buluyor. Bunu çevirdiğinde de bu fiyat yapıyor. Inventus'un 2650 -3800 liralara satması tamamen stok eritme politikasıydı ama yanlış yaptı indirime sokarak. Tercih meselesi tabii. Şu an yeni ürünler bu fiyattan satılacak. HB, Trendyol gibi yerlerde de ilan açacaklarını söyledi stoklar gelince. Belki bir miktar indirim yaparlar.

Haf 700 evo bulunduğu kateroginin en iyilerinden hem de hocam.

Bu kasayı bu kadar özel yapan şey nedir, fiyatına değer mi yani?

Bu kasayı bu kadar özel yapan şey nedir, fiyatına değer mi yani?

Malzeme kalitesi çok çok iyi. Havalandırmasi mükemmel. Hava panelleri kapalı olsa bile hava akışı çok iyi. Kapalı olunca aşırı sessiz bir kasa. Ses yalıtımı var. Kasaya ek üst kısmında mini ITX yayın için vs sistem kurabiliyorsunuz. Bu boyutlarda bu kalitede bir kasa bu paralar zaten.
Ayrıyeten 3X 140cm kaliteli RGB fani var.

Ben iş yerine hemen hemen her hafta 1 sistem topluyorum bunlar olabilecek en ucuz sistemler oluyor. Rastgele kasa alıyorum mesela deepcool CC650 aldım 1500 liraya gayet güzel kasa, kaliteli vs ama küçük. Qoz diye kasa aldım 700 liraya beklediğimden kaliteli çıktı ama ufacık. Daha büyükleri oluyor 1000 2000 seviyesine ama kalitesiz oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…