Rehber Kasa Tier List

6950XT-5700X-X570 Dark Hero sistemim var ama kasam yok Phanteks G500a DRGB bekliyorum, stoklara gelene kadar en fazla 1200TL'lik kasa önerir misiniz? Eski RX580-R5 5600-tufx470'li sistemime kalacak daha sonra.

@BerkayZ87 hocam yardımcı olur musunuz?

Hangi model 6950XT var elinizde?

MSI Gaming X Trio 6950XT, G500a için yeter diye düşünüyorum şu an sadece ön sipariş açılana kadar idarelik 1200e kadar kasa lazım işim bitince diğer bilgisayara gidecek alacağım kasa.

MSI Gaming X Trio 6950XT, G500a için yeter diye düşünüyorum şu an sadece ön sipariş açılana kadar idarelik 1200'e kadar kasa lazım işim bitince diğer bilgisayara gidecek alacağım kasa.

Teşekkürler, tier listte kaçtadır, Sharkoon TG5 red var şu an 2. bilgisayarda, bu daha mı iyidir?
Hava akisi olarak CC560 daha iyidir, genel kalite olarak pek fark olacagini sanmiyorum.

Herkese selam. Birkaç senecek arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Önceliğim iyi bor soğutma ve sonrasında sessiz çalışması. Kasalar; Phanteks 360a DRGB, antec DF600 flux, antec DF700FLUx ve NZXT H510FLOW ve H5 Flow modelleri. Sizce F/P olarak hangisi en iyisidir içlerinden? @BerkayZ87 hocam tavsiyeniz nedir?

@BerkayZ87 hocam söylediğim kasalar içinde tavsiyeniz hangisidir artısı ve eksisiyle ?

Son düzenleme:
Sharkoon REV300 aşırı güzel bir kasa fakat 4000 Serisi ile sıvı soğutucu sığdıramıyorsun. Yinede çok güzel bir kasa.

Gaming gecesinde 2099₺den Lian Li LANCOOL II mesh RGB aldım, fanlarının kodu nedir acaba aynısından egzoz fanı alayım.

Gaming Gecesi'nde 2099₺'den Lian Li LANCOOL II mesh RGB aldım, fanlarının kodu nedir acaba aynısından egzoz fanı alayım.
OEM maalesef, harici satın alamıyorsunuz. Ki zaten almayın, dahili fanı pek iyi değil. Daha kaliteli bir ARGB fan alabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…