Rehber Kasa Tier List

Bir arkadaşa sistem toplayacağız, Micro ATX konusuna uzak olduğum için olabilecek en küçük boyutlarda 330 ~ 350 mm ye kadar GPU sığabilen en ucuz kasa önerilerinize açığım.

2500 TL'ye kadar Full mesh kasa var mıdır? Şu ürünü gördüm, almayı düşünüyorum (beyaz kasalar hoşuma gidiyor), ne dersiniz? Antec df 700 flux white ATX.

Phanteks Eclipse G500A Amazonda satışa girmiş ama yurtdışı gönderimli. 4849 TL şu an. RGB bile değil.

Screenshot_7.jpg

Screenshot_5.jpg

Ben G500A'yı bekliyorum ama fiyatı baya yüksek olacak gibi görünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Cooler Master MasterBox TD500 V2 neden en düşük öncelikli anlam veremedim. Bu modele benzeyen güzel bir kasa arıyorum Türkiye'de olan. Ama bulamadım.

Cooler Master MasterBox TD500 V2 neden en düşük öncelikli anlam veremedim. Bu modele benzeyen güzel bir kasa arıyorum Türkiye'de olan. Ama bulamadım.
Cunku malzeme kalitesi dusuk. Bu arada listedeki TD500 Mesh'i eski haline gore yerlestirdik, rehber yapilirken V2 daha cikmamisti. V2'de Sickleflow 120 fanlar kullanildigi icin biraz daha iyi diyebiliriz ama su an 2900 liraya alinacak bir kasa degil.

Cunku malzeme kalitesi dusuk. Bu arada listedeki TD500 Mesh'i eski haline gore yerlestirdik, rehber yapilirken V2 daha cikmamisti. V2'de Sickleflow 120 fanlar kullanildigi icin biraz daha iyi diyebiliriz ama su an 2900 liraya alinacak bir kasa degil.
Hocam max 2500 TL bütçeli, beyaz hangi kasayı önerirsiniz, hava akışı iyi olan? (4000 serisi ekran kartı takılabilecek)

6950XT-5700X-X570 Dark Hero sistemim var ama kasam yok Phanteks G500a DRGB bekliyorum, stoklara gelene kadar en fazla 1200TL'lik kasa önerir misiniz? Eski RX580-R5 5600-tufx470'li sistemime kalacak daha sonra.

Geri
Yukarı