Rehber Kasa Tier List

Deepcool- morpheus için hangi tier diyebiliriz. Almayı düşünüyorum yakın zamanda fikirlerinizi merak ettim. Teşekkürler

S'i var gibi bence ama malzeme kalitesini de bir kontrol etmek lazım. Bir de PSU desteği o boyda bir kasa için küçük.

S'i var gibi bence ama malzeme kalitesini de bir kontrol etmek lazım. Bir de PSU desteği o boyda bir kasa için küçük.
Standart diye biliyordum ama sanırım 1000watt ve sonrası biraz uzun olabiliyor, teşekkürler bilgi için sanırım beni üzmeyecek gibi çünkü incelemelerdeki kalite de abartı olmasa da iyi deniyor. P600s ile arasında kalmıştım indirimde görünce morpheus almak istedim.

Kablo tıkıştırmak için de güzel oluyo ya orası
Bu arada P600S ile arasında net P600S derdim, ses yalıtımı falan ayrı bir dünya.

Çook güzel kasa p600, morpheus seçme sebebim biraz içeriği fazla olması ( 3xfan, gpu holder, riser vs) aradaki fiyat farkını fanla dolacağı için oraya yansıtmak istedim p600s gerçekten çok hoş, bir sonraki kasam olabilir

Cooler Master H500 ve Be Quiet Pure base 500DX arasında kaldım. Şu an nedersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…