Rehber Kasa Tier List

MSI Sekira 500 serisi ni incelediniz mi?
F Tier
  • Lian Li Lancool 205, Lian Li Lancool One Digital
  • MSI Gungnir 110R, MSI Sekira 100R, MSI Sekira 500X, MSI Sekira 500G, MSI Sekira 100P, MSI Gungnir 100P, MSI Gungnir 100, MSI Quietude 100S, MSI MAG Shield M300, MSI Vampiric 010M, MSI Vampiric 010X, MSI Vampiric 011C

Evet incelenmiş kendileri tüm seri olarak F Tier'i hak görmüştür olması gerektiği gibi.

Öncelikle selamlar, listeyi çok beğendiğimi belirtmek isterim. Yeni çıkan 13. nesil intel işlemciler ve önümüzdeki ay çıkarsa eğer 4080 ekran kartıyla bir kasa almayı planlıyorum. 360mm bir sıvı soğutma takmayı planlıyorum. Bütçeyi ana parçalara harcamak istediğimden en uygun ve düşük bütçeli kasa sizce hangisi olur?

Öncelikle selamlar, listeyi çok beğendiğimi belirtmek isterim. Yeni çıkan 13. nesil intel işlemciler ve önümüzdeki ay çıkarsa eğer 4080 ekran kartıyla bir kasa almayı planlıyorum. 360mm bir sıvı soğutma takmayı planlıyorum. Bütçeyi ana parçalara harcamak istediğimden en uygun ve düşük bütçeli kasa sizce hangisi olur?
DarkFlash DLS-480 ve Antec DF700 Flux'a bakılabilir.

darkFlash DLS480 ve Antec DF700 Flux'a bakılabilir.

Önceki sayfada Antec DF700 Flux yorumunu görüp biraz bakındım, eğer sizde öneriyorsanız hemen siparişimizi verelim öyleyse. Teşekkür ediyorum hızlı cevabınız için.

Önceki sayfada Antec DF700 Flux yorumunu görüp biraz bakındım, eğer siz de öneriyorsanız hemen siparişimizi verelim öyleyse. Teşekkür ediyorum hızlı cevabınız için.
Alınabilir bir kasa. Önerebilirim.

DarkFlash DLS-480 ve Antec DF700 Flux'a bakılabilir.
Artic 360mm için uygun bir kasa mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı