Kasa ve monitörleri koymak için masa önerisi

Roxox

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam. Öncelikle kusura bakmayın doğru konu başlığına mı açıyorum bilmiyorum mazur görün. Bir sistem topluyorum ve bu sistemi yerleştirmek için masa önerisine ihtiyacım var. Kendimce ölçü ve model çıkardım aşağıda bulabilirsiniz. Masa üzerinde 3 tane Gigabyte M32u duracak. Monitörlerin ağırlığı 22.82 lb / 10.35 kg (with stant) 15.98 lb / 7.25 kg (without stant). bunları ayrı ayrı monitör ARM'lar ile monte etmeyi düşünüyorum. 3X monitör tutan tek bir ARM da olabilir onun da önerisini rica edeceğim. Kasam ise Thermaltake Core P8 tempered glass Full Tower kasa. Ağırlığı ise 22.6 kg / 49.8 lbs. ekipmanlar ve kollarımın ağırlığını da hesaba katarsak tüm bunları tereddüt ettirmeden taşıyabilecek bir masa önerisi istiyorum sizlerden. Aşağıda görebileceğiniz şekilde eşyalarımı yerleştirmeyi istiyorum fakat başka önerilere de açığım. Masa + ayaklar veya sadece masa tablası önerisi de kabulumdur. Masa ayaklarını farazi çizdim illa ı şeklinde olmasına gerek yok X şeklindeki ayaklar da olabilir. Teşekkürler şimdiden.

1693393850201.jpeg

1693393867355.jpeg

1693393877190.jpeg

Abi sana tavsiyem, sana yakın bir imalathane ile anlaşıp yaptır. Her yerde kolayca bulabileceğin bir masa değil, bulsan bile emin ol 9-10 bin TL'den az ödemezsin. Hem imalathane de istediğin modeli yaptırırsın, hem uygun fiyatlı olur.
Bende 200 CM'lık masa arıyordum, IKEA da vardı. Sadece o da 7 bin TL mi neydi. Bize yakın imalat hane gidip sorduğum zaman 3000 TL dedi. İnip kalkan masa istersen 5-6 bin TL çok iyi fiyat bence ucuz yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende masa yaptıracağım sana tavsiyem düz yaptır köşeye oturmak çok rahatsız bence.

Herkese selam. Öncelikle kusura bakmayın doğru konu başlığına mı açıyorum bilmiyorum mazur görün. Bir sistem topluyorum ve bu sistemi yerleştirmek için masa önerisine ihtiyacım var. Kendimce ölçü ve model çıkardım aşağıda bulabilirsiniz. Masa üzerinde 3 tane Gigabyte M32u duracak. Monitörlerin ağırlığı 22.82 lb / 10.35 kg (with stant) 15.98 lb / 7.25 kg (without stant). bunları ayrı ayrı monitör ARM'lar ile monte etmeyi düşünüyorum. 3X monitör tutan tek bir ARM da olabilir onun da önerisini rica edeceğim. Kasam ise Thermaltake Core P8 tempered glass Full Tower kasa. Ağırlığı ise 22.6 kg / 49.8 lbs. ekipmanlar ve kollarımın ağırlığını da hesaba katarsak tüm bunları tereddüt ettirmeden taşıyabilecek bir masa önerisi istiyorum sizlerden. Aşağıda görebileceğiniz şekilde eşyalarımı yerleştirmeyi istiyorum fakat başka önerilere de açığım. Masa + ayaklar veya sadece masa tablası önerisi de kabulumdur. Masa ayaklarını farazi çizdim illa ı şeklinde olmasına gerek yok X şeklindeki ayaklar da olabilir. Teşekkürler şimdiden.

Eki Görüntüle 1923661

Eki Görüntüle 1923664

Eki Görüntüle 1923665

Bunları nasıl yaptın masa fotoğrafları mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 1923661

Eki Görüntüle 1923664

Eki Görüntüle 1923665
Fareyi nereye koyacaksın? Biraz rahatsız edebilir.

Ben N11'den ölçüme göre beyaz, yanları kaplanmış suntalam almıştım. Ebat büyük oldukça kargoda zedelenme ihtimali artıyor, 5 ayak koydum. O zaman çok uyguna gelmişti. Kesonu ayrı alabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1923661

Eki Görüntüle 1923664

Eki Görüntüle 1923665

Kendim ahşap fabrikasında çalışıyorum dolguluk panel dediğimiz genelde parke altına kullanılan biraz bozuk bir malzeme var genelde 50mm fakat bu malzemeyi 30mm ye silersek ne bozukluk kalıyor ne hata normal panelden yapmaya kalksan minimum 5-6k fakat ben geçen sene l masa yaptım kendime uzun kısım 210cm l kısmı 160cm ayakları da 10x10 yapıp kenarları pahladım biraz şekillendirdim kısacısı bana maliyeti 450TL olmuştu. Şu an olsun 1K 1.5k yine de aşırı kaarlı oluyor eve gidince istersen detaylı resim atarım.

Kendim ahşap fabrikasında çalışıyorum dolguluk panel dediğimiz genelde parke altına kullanılan biraz bozuk bir malzeme var genelde 50mm fakat bu malzemeyi 30mm ye silersek ne bozukluk kalıyor ne hata normal panelden yapmaya kalksan minimum 5-6k fakat ben geçen sene l masa yaptım kendime uzun kısım 210cm l kısmı 160cm ayakları da 10x10 yapıp kenarları pahladım biraz şekillendirdim kısacısı bana maliyeti 450TL olmuştu. Şu an olsun 1K 1.5k yine de aşırı kaarlı oluyor eve gidince istersen detaylı resim atarım.
Hocam selamlar. Ankarada iseniz bi görüşmemiz mümkün mü?

Hocam selam. Ankara'da iseniz bir görüşmemiz mümkün mü?

Ben antalyadayım firma Akdeniz ahşap irtibat numarasını Google'da bulabilirsiniz isterseniz muhasebeyle konuşun isterseniz ben yardımcı olurum tanıdık falan varsa kargo sıkıntı edebilir büyük olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı