Kasada 2. HDD takmak için kablo var mı?

Hocam şimdi ben bunu nasıl sabitleyeceğim oraya kasayı taşırken kayar mayar zarar görür.

HDD'nin kızağı olur genelde, vidalamak için geniş gelebilir o delikler. Denersiniz, olmazsa bakarsınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240325-160458_Google.jpg
    Screenshot_20240325-160458_Google.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 12
Almasam olur mu açık olan yeri ( çıplak görünen yer) alt tarafımı gelmeli üst mü?

HDD'nin devresinin portların vs olduğu kısmı alt tarafta olmalı.

Teşekkürler anladım aldığım zaman dönüş yaparım bir sorun olursa.

Hocam bir şey soracağım yedek güç kablosu yetişmediği için yedek kabloyu SSD'ye diğer uzunuda HDD'ye takacağım bir farkları yok değil mi? Aynı.

Uzun elimde

Hocam bir de galiba HDD kızağına gerek yok çünkü oraya sokunca HDD oradaki destekler var düz bir sağda bir solda havada tutar oradaki deliklerede vidalarım.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    110,5 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
Teşekkürler anladım aldığım zaman dönüş yaparım bir sorun olursa.

Hocam bir şey soracağım yedek güç kablosu yetişmediği için yedek kabloyu SSD'ye diğer uzunuda HDD'ye takacağım bir farkları yok değil mi? Aynı.

Uzun elimde.

Hocam bir de galiba HDD kızağına gerek yok çünkü oraya sokunca HDD oradaki destekler var düz bir sağda bir solda havada tutar oradaki deliklerede vidalarım.

Kabloları değiştirebilirsiniz soruz olmaz, hepsi aynı elektriği veriyor. Montajını halledersiniz artık bir şekilde, resme bakarak pek bir şey diyemem daha. HDD gelince bakarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı