Kasada güç kaynağı nerededir?

Çok garip bir durum, ilk defa böyle bir şey gördüm. En azından adaptör ASUS imiş.

Arkadaşlar selam bilgisayarım için uzun süredir ekran kartı arıyorum.
RX 560 4 GB X Intel Core i3 4170 darboğaz yapmıyor sanırsam bir siteden baktığımda öneriniz varsa ekran kartı çok sevinirim ama darboğaz %0 olarak gözüküyor sitede yardımcı olursanız çok makbule geçer.
Bunun için PSU değerlerine bakmam gerekiyormuş ve kasada güç kaynağı yok. Anlamadım bende bir adaptör var ama kasaya bağlı ama güç kaynağı o mu anlayamadım. Sizce yeterli mi? Ekte görsel var.
Yardımcı olursanız sevinirim ekran kartı öneriniz varsa bakabilirim.
Şu anki ekran kartım GT 710 1GB.

Eki Görüntüle 2165919
PSU Kullanmıyor kasanız, laptop gibi adaptör ile çalışıyor. Ve hesaplarım doğrultusunda yanılmıyorsam 19V 6.32 Amperlik bir adaptör yani toplam küsüratsız olarak 120WATT bir adaptörünüz (PSU) ya sahipsiniz.

Arkadaşlar selam bilgisayarım için uzun süredir ekran kartı arıyorum.
RX 560 4 GB X Intel Core i3 4170 darboğaz yapmıyor sanırsam bir siteden baktığımda öneriniz varsa ekran kartı çok sevinirim ama darboğaz %0 olarak gözüküyor sitede yardımcı olursanız çok makbule geçer.
Bunun için PSU değerlerine bakmam gerekiyormuş ve kasada güç kaynağı yok. Anlamadım bende bir adaptör var ama kasaya bağlı ama güç kaynağı o mu anlayamadım. Sizce yeterli mi? Ekte görsel var.
Yardımcı olursanız sevinirim ekran kartı öneriniz varsa bakabilirim.
Şu anki ekran kartım GT 710 1GB.

Eki Görüntüle 2165919

Monitör adaptoru degilmi o? Benmi yanlış biliyorum?
Kasanin icinde gizlenmis olamazmi PSU? O izgaranin altina veya arkasina baktiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı