Çözüldü Kasada HDD takılacak yer neresi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
1711977468038.png

Kasa böyle HDD takılacak yer yok varsa da ben göremedim.

1711977517858.png

Biraz garip gelecek ama şu şekil bıraksam sorun olur mu?

1711977538414.png

Bir de benim PSU'dan güç verebileceğim kablo çok kısa bunun için bir uzatıcı tarzı bir şey önerebilir misiniz?

https://www.hepsiburada.com/revenge-x-drive-4-adet-rgb-fanli-mesh-panel-gaming-oyuncu-kasasi-psu-yok-p-HBCV00004SP62Z?magaza=RAMAY Teknoloji&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.63.1 kasam bu.

Sağda hiç mi yer yok. Normalde olması lazım.
Yani ben göremedim baya da bir baktım fotoğrafda var yok yani herhangi bir vidalama yeri.

Yan tarafta olur genelde. Eğer yoksa da o şekilde bırakabilirsin. Dİk vs bırakma düşme riski vs olur. Ama bu şekilde sorun olmaz. Ayrıca ikisini birden uzatmak istiyorsan bu olur. Ancak bir tane yani power diyorsan bu.
Peki teşekkür ederim.

@Marix bir bakayım geri dönüş yapacağım.

@Marix Sizin dediğiniz yere baktım herhangi bir vidalama yeri görünmüyor orada varsa da vidalayabilecek kadar açıklık yok. Yine de oraya koyacağım HDD'i en güvenli yer orası gibi duruyor teşekkür ederim. :D

1711980009203.png

Güç kablosu oraya da yetmedi şimdilik böyle durdu en azından yaşayıp yaşamadığını öğrendim HDD'in. :D

1711980034959.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı