Kasada HDD yuvası yok

Osmangultekin11

Yoctopat
Daha fazla  
Yeni aldığım kasaya HDD eklemek istemiştim ve bir tane HDD aldım. Ama takmak istediğim zaman takabilecegim bir yuva bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• IMG20220903191640.jpg
    IMG20220903191640.jpg
    175,8 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG20220903191556.jpg
    IMG20220903191556.jpg
    136,3 KB · Görüntüleme: 47
Hocam HDD çok sallanmamalı. Güç kaynağının üstüne koymayın manyetik dalgalar zarar verebilir.
Kaynak TP: Sabit diskler hem yatay hem de dikey konumlandırılabilir. Sorun teşkil etmez.
Yani SSD yazan yere dikine koyabilirsiniz.

Screenshot_2.png

Hocam HDD çok sallanmamalı. Güç kaynağının üstüne koymayın manyetik dalgalar zarar verebilir.
Kaynak TP: Sabit diskler hem yatay hem de dikey konumlandırılabilir. sorun teşkil etmez.

Eki Görüntüle 1506036

Vida yeri yoksa çift taraflı bantta iş görür.

Kaynak TP: Sabit diskler hem yatay hem de dikey konumlandırılabilir. Sorun teşkil etmez.

Eki Görüntüle 1506036
Anladım hocam teşekkür ederim

Genelde içine öylece koyuyorlar.
Teşekkür ederim ustam

Eki Görüntüle 1506041
Var fakat vida yoksa çift taraflı iş yapar.

Ama bunlar 2.5 inç için arkadaş 3.5 aldıysa vidalar uymaz.
Hocam orası için oldukça büyük gibi duruyor. Üstteki arkadaşın dediği gibi dik koymayı deniycem artık teşekkür ederim

Anladım hocam teşekkür ederim

Teşekkür ederim ustam

Hocam orası için oldukça büyük gibi duruyor. Üstteki arkadaşın dediği gibi dik koymayı deneyeceğim artık teşekkür ederim

Hocam SSD yazan yerde kablo yerleri var zaten çift taraflı bant veya plastik kelepçe ile oraya sabitleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı