Çözüldü Kasada HDMI ve Display Port girişi yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wcan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam!
Yavaş yavaş bilgisayar ve ekipmanlar toplamaya başladım. Birkaç gün önce ViewSonic VX2458-P-mhd monitörünü aldım. Monitör hem HDMI( 1, 2 ve 3) hem Display Port girişi desteklemekte. Fakat daha PC'nin kendisini almadım. Eski bir kasa kullanıyorum. Ve arkasına baktığım kadarıyla Display Port ve HDMI girişleri yok. USB var. Monitörü de PC'yi toplayana kadar kullanmak istiyorum. Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Güzel (2).jpg

Dosya Ekleri

• Güzel (1).jpg
    Güzel (1).jpg
    116,4 KB · Görüntüleme: 997
  • Güzel (3).jpg
    Güzel (3).jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 247
Çözüm
Hepinize teşekkürler. Bir şeyler yapmaya çalışacağım.
Arkadaşlar baktım. VGA girişi HDMI girişe dönüştürüyor fakat kablo çok kısa. Monitöre nasıl yetişecek ? Uzunları var mı diye baktım ama göremedim. Kabloyu uzatmanın bir çözümü var mı ?
O sadece dönüştürücü. Bağlantıyı HDMI kablosu ile yapacaksın.
Arkadaşlar baktım. VGA girişi HDMI girişe dönüştürüyor fakat kablo çok kısa. Monitöre nasıl yetişecek ? Uzunları var mı diye baktım ama göremedim. Kabloyu uzatmanın bir çözümü var mı ?

Son düzenleme:

Çözüm

A pardon. Doğru olan senin attığın linkteki aygıt. Yeni fark ettim. VGA girişini kasaya taktıktan sonra diğer uca da HDMI kablosunu takıp monitörle bağlantı kuracağım. Şimdi anladım. Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı