Kasada x2 Anakartta x1 Fan Olması

Can Ergönen

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim kasamda (Sharkoon AM5) 2 fan var ancak anakartımda 1 fan girişi var. Ben soldaki şeffaf fanı bağladım, ancak sağdaki siyah fanı baglayacak yer yok. Ben mi görmüyorum, yoksa öyle mi?
PicsArt_04-29-07.26.09.jpeg
PicsArt_04-29-07.27.11.jpeg

Benim de başıma gelmişti aynısı. :) En güzelini yapıyorsunuz kendiniz toplayın, bilgisayarcılar çok baştan savma yapıyor birde zarar verebiliyorlar. Kabloları arkadan dolaştırıp saklamaya özen gösterin estetiklik ve kasa içinin ferah olması için. :like::like:

Benim de başıma gelmişti aynısı. :) En güzelini yapıyorsunuz kendiniz toplayın, bilgisayarcılar çok baştan savma yapıyor birde zarar verebiliyorlar. Kabloları arkadan dolaştırıp saklamaya özen gösterin estetiklik ve kasa içinin ferah olması için. :like::like:
Aynen ona dikkat ediyorum dağınıklık olmasın diye anakarttaki girişe en yakın delikten geçiriyorum kabloları :)

Bu video eşliğinde yapıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı