Kasada x2 Anakartta x1 Fan Olması

Can Ergönen

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim kasamda (Sharkoon AM5) 2 fan var ancak anakartımda 1 fan girişi var. Ben soldaki şeffaf fanı bağladım, ancak sağdaki siyah fanı baglayacak yer yok. Ben mi görmüyorum, yoksa öyle mi?
PicsArt_04-29-07.26.09.jpeg
PicsArt_04-29-07.27.11.jpeg

Benim de başıma gelmişti aynısı. :) En güzelini yapıyorsunuz kendiniz toplayın, bilgisayarcılar çok baştan savma yapıyor birde zarar verebiliyorlar. Kabloları arkadan dolaştırıp saklamaya özen gösterin estetiklik ve kasa içinin ferah olması için. :like::like:

Benim de başıma gelmişti aynısı. :) En güzelini yapıyorsunuz kendiniz toplayın, bilgisayarcılar çok baştan savma yapıyor birde zarar verebiliyorlar. Kabloları arkadan dolaştırıp saklamaya özen gösterin estetiklik ve kasa içinin ferah olması için. :like::like:
Aynen ona dikkat ediyorum dağınıklık olmasın diye anakarttaki girişe en yakın delikten geçiriyorum kabloları :)

Bu video eşliğinde yapıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı