Kasadaki fanlar doğru takılmış mı?

Hocam kasayı inceledim; yükseklik olarak bahsettiğiniz gibi üst tarafa monte etmek sıkıntı oluyor. Şöyle bir şey dikkatimi çekti. Kasanın ön paneli herhangi bir vida ile tutturulmamış yani sök tak bir parça.
1. fotoğrafta görüldüğü gibi fanları kasanın ön panelinin oraya takabilirsiniz. Radyatörü de 2. fotoğraftaki gibi fanların arkasına monte edebilirsiniz. Bu en temiz yöntem olacaktır.

En uğraştırmayan yöntem ise yalnızca radyatörü söküp fanları ters çevirip radyatörün önüne takıp devam etmek. Fanların üflediği yönü de fotoğrafta belirttim. Her iki yöntemde de işinizi görecektir. Kolay gelsin şimdiden. :) (3. fotoğraf)
Eki Görüntüle 1660241 Eki Görüntüle 1660242 Eki Görüntüle 1660248

Zaten resmi sitesinde de açıklamalarında üst tarafa soğutucu desteği yazmamışlar. Mecbur öne takılıyor.

Hicam çok teşekkür ediyorum. Çok yardımcı oldunuz. Çok güzel anlattınız. Uygun olduğum zaman ayarlayacağım inşallah.

Hicam çok teşekkür ediyorum. Çok yardımcı oldunuz. Çok güzel anlattınız. Uygun olduğum zaman ayarlayacağım inşallah.
Ne demek hocam, işiniz görülsün. Sonuçta aşağıdaki gibi olacak. İsterseniz ön paneli sökün isterseniz sökmeyin. Şimdiden kolay gelsin. :)
1.png

Yeni konular

Geri
Yukarı