Kasadaki RGB fanlar anakarta nasıl bağlanır?

Ngbas

Zeptopat
Daha fazla  
Kasamda Sharkoon brushless DC fan model: T.C.1225L9RGB var, bunlardan 4 adetstok şeklinde kasamda bulunuyor ve çalışıyor, RGB'leri de çalışıyor fakat bu fanların ne hızını kontrol edebiliyorum ne de RGB'sini, nasıl anakartıma bağlayabilirim? (Armoury Crate var.)

Anakart: ASUS TUF B450 Plus II (RGB destekliyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasamda Sharkoon brushless DC fan model: T.C.1225L9RGB var, bunlardan 4 adetstok şeklinde kasamda bulunuyor ve çalışıyor, RGB'leri de çalışıyor fakat bu fanların ne hızını kontrol edebiliyorum ne de RGB'sini, nasıl anakartıma bağlayabilirim? (Armoury Crate var.)

Anakart: ASUS TUF B450 Plus II (RGB destekliyor)

Kasanızda RGB Controller var mı?

Kasanızda RGB Controller var mı?
Kasamda rgb kontrolcüsü var ve kasa tuşundan fanların rengini kısıtlı olarak değiştirebiliyorum fakat ben aura creator üzerinden kendim yapmak istiyorum aynı zamanda fan hızlarını da ayarlamak istiyorum.

Kasamdaki fanların bağlandığı yer böyle:
(fanların bir kablosu bu küçük karta diğeri de ne olduğunu bilmediğim şeyr bağlı)

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    153 KB · Görüntüleme: 10
  • image.jpg
    image.jpg
    154,3 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Kasamda RGB kontrolcüsü var ve kasa tuşundan fanların rengini kısıtlı olarak değiştirebiliyorum fakat ben Aura Creator üzerinden kendim yapmak istiyorum aynı zamanda fan hızlarını da ayarlamak istiyorum.

Kasamdaki fanların bağlandığı yer böyle:
(Fanların bir kablosu bu küçük karta diğeri de ne olduğunu bilmediğim şeyr bağlı)

Hocam ikinci resimde gözüken 3pinli bir kablo var. O nereye bağlanıyor.

Hocam ikinci resimde gözüken 3pinli bir kablo var. O nereye bağlanıyor.
Onlar fanın powerı. Aradığım led kabloları 1. fotoda 1. fotodaki kabloları anakartıma bağlayabiliyor muyum?

anakartta 4 pin rgb var ve fan kabloları 3 pin jumper almam lazım 3pinli olan 5V anakartımda 4 pinli olanda 12V yazıyo birbirine uyar mı kısa devre yapmaz değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı