Kasadan çok sessiz gelen bip sesi

ErnY

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım Mühendisi
Arkadaşlar kasamdan çok nadir olmak üzere çok kısık sesli bir bip sesi geliyor internetten birkaç video ile durumu öğrenmeye çalıştım videolardaki ses aşırı yüksek derecede bilgisayarımda kullanımda herhangi bir sorun yaşamıyorum bu sesi duyarken.

Oyun vs. Açarken mi oluyor? Hiçbir program açık değilkende geliyor mu?

Bilgisayar açılırken de yapıyor sonrasında normal kullanımda da yaptığı oluyor. BIOS güncellemesi yaptım belki faydası olur diye ama aynı. Dikkatli dinlenince ancak duyulabiliyor ama 4, 5 aydır kullanıyorum böyle bir şey duymuyordum.

Bende ramleri çıkartıp tekrar taktım ondan sonra o ses gelmemeye başladı neden oldu anlamadım kasa sabit duruyor. Kule tipi hava soğutma var çok dip dibeler onun yüzünden mi oldu kestiremedim, bilgisayar performansında bir sıkıntım yoktu aslında 2 ramide görüyordu PC.

Arkadaşlar kasamdan çok nadir olmak üzere çok kısık sesli bir bip sesi geliyor internetten birkaç video ile durumu öğrenmeye çalıştım videolardaki ses aşırı yüksek derecede bilgisayarımda kullanımda herhangi bir sorun yaşamıyorum bu sesi duyarken.
Benimde pc mükemmel çalışıyor fakat pc kapandıktan sonra farkettimki çok kısık sesle sürekli bip sesi geliyor zor duydum monitörün dpı kablosunu çektiğimde ses kesiliyor bunun nedeni nedir bilen varsa banada yazsın lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı