Kasadan Gelen Cızırtı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alex10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yeni topladığım sistemimde bugün bi cızırtı fark ettim. Ara ara oluyodu ve başta PSU dan geldiğini düşündüm. Daha sonra internette gezinirken, sayfaları aşağı veya yukarı kaydırdığımda hafif cızırtılar oluyor. Şuan bu konuyu yazarken bi cızırtı sesi gelmiyor fakat sayfayı mouse ile kaydırdığım zaman cızırtı sesleri geliyor. Kafama takıldı sizce bu neden oluyor.

Kasa kapağını açıp sesin nerden geldiğini kesinleştirin.

Denedim arka taraftan geliyor bulamıyorum. Şuan bişey buldum bu cevabı yazarken yukarda agar.io açıktı ona tıkladım cızırtı başladı, tekrar foruma dönünce cızırtı kesildi. Bu arada Ekran kartımı iade ettiğim için anakarta bağlı şuan.

Denedim arka taraftan geliyor bulamıyorum. Şuan bişey buldum bu cevabı yazarken yukarda agar.io açıktı ona tıkladım cızırtı başladı, tekrar foruma dönünce cızırtı kesildi. Bu arada Ekran kartımı iade ettiğim için anakarta bağlı şuan.
Mainboarda takılı ise fazla yüklenme oyunlar vs cızırtı , mofsetler den olabilir diye düşünüyorum lakin benimde windows derecelendirme yaparken o ses geliyor sanki bişi ısınıyor gibi (y)

Sayfayı kaydırıyorum cızırtı yapıyor normal duruyo cızırtı yok anlamadım.

Sayfayı kaydırdığın zaman HDD kullanımı artar. Haliyle ses çıkartır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı