Kasadan gelen elektrik cızırtı sesi

Yagizzw

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2. kez oldu bir ara kasanın üst tarafındaki USB kısımlarına elimi attığımda elektrik çarpar gibi titriyordu bugünde 2-5 saniyeliğine kasadan elektrikli bir cızırtı sesi geldi elimi attım içerde cızırtı kendini belli ediyordu sorun neden kaynaklı bilmiyorum.

En yakın bilgisayar tamircisine gitmenizi öneririm zira olası bir ark problemi yangına sebebiyet verebilir veya bilgisayarınızı hepten kullanılmaz hale getirebilir.

Arkadaşlar 2. kez oldu bir ara kasanın üst tarafındaki USB kısımlarına elimi attığımda elektrik çarpar gibi titriyordu bugünde 2-5 saniyeliğine kasadan elektrikli bir cızırtı sesi geldi elimi attım içerde cızırtı kendini belli ediyordu sorun neden kaynaklı bilmiyorum.

Kasanızda elektrik birikiyor olabilir bilgisayarın güç girişini çekin takılı olmasın daha sonra kasanın start tuşuna basılı tutun 5 10 saniye sonra tekrar deneyin oluyor mu diye

Kasanızda elektrik birikiyor olabilir bilgisayarın güç girişini çekin takılı olmasın daha sonra kasanın start tuşuna basılı tutun 5 10 saniye sonra tekrar deneyin oluyor mu diye

Hocam sadece 2 kere oldu 1. si en az 1 hafta önce bir de az önce oldu aşırı kısık bir ses ile işte hoparlör aldıktan sonra oldu.

Son düzenleme:
Bilgisayarın kabloları çıkardıktan sonra kasayı açıp yine kasa düğmesinden kapatacağım değil mi?

Hocam yaptım dediğinizi öyle bir şey olmadı ama işlemcinin olduğu kısımdan bir ses geliyor o nedir acaba?

Hocam bilgisayar açık falan kalmayacak bilgisayarın güç alabileceği hiçbir şey kalmasın sonra start butonuna 5 10 saniye basılı tut sonra tekrar aç sistemi kabloları takıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı