Kasadan gelen ilginç ses

HESGONE

Hectopat
Yer
Türkiye
Kasamdan böyle bir ses geliyor. HDD ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. Sistem her zamanki gibi açıldı. Bu ses daha sonrasında kesildi. Bu 2. oluyor. Belki daha önce de olmuştur duymamışımdır. Videoda ses fazla çıkmış fakat normalde ses çok az duyuluyor. Kasaya yaklaşınca net duyuluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim PC de virüs var konumda virüs nasıl temizlenir oradaki hepsi korsan 10 20 uyguluma birden virüs yedim RTX3070 göz göre göre gidiyor :(

Ben indirmem hocam sistem daha 1 yıllık. Heba olmasın.
HDD'nin güç kaynağı kablosunu çıkartıp o şekilde başlatır mısınız bilgisayarı?

Sadece fan sesi aldım. Titreşim yapıyor olabilir. Fan'ları iyice sıkabilirsin.

Güç kaynağı olabilir gibi. Parçalar sürtüyor da olabilir.

Ses buna benziyor sanki?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kasamdan böyle bir ses geliyor. HDD ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. Sistem her zamanki gibi açıldı. Bu ses daha sonrasında kesildi. Bu 2. oluyor. Belki daha önce de olmuştur duymamışımdır. Videoda ses fazla çıkmış fakat normalde ses çok az duyuluyor. Kasaya yaklaşınca net duyuluyor.

Bende de aynı traktör sesi var. Birkaç gün önce oldu hala devam ediyor. Tam bugün konu açacaktım sizin konuyu gördüm merakla bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı