Kasadan Gelen Ses

Literary.

Kilopat
Daha fazla  
Beyler kasadan bir ses geliyor. Titreme gibi bir ses. Yere koyduğumda belli olmuyor ama masaya koyduğumda kasa da titreme oluyor. Masadayken baktım ses galiba güç kaynağından geliyor. Güç kaynağı kasanın alt tarafında o yüzden olabilir mi? Güç kaynağından değilse bu ses hangi parçadan geliyor nasıl öğrenebilirim?

İşlemci: Amd fx 6300
HDD: WD 1 TB 7200RPM
Ekran Kartı: R9 280 DUAL-X
Kasa: Cooler Master Haf 912 80+ 750w
SSD: Kingston 120 GB

Kasanızın içine cin kaçmış. :D Şaka bir yana aynı durum benim kasadada olmuştu, kasanın içini açıp temizlik yaptığımda oluyordu. Yandan hasar vermiyecek güçlü bir tokat atınca düzeliyor.
Düzenleme: Benimki çok rahatsız edici motor sesi gibi geliyordu.

Kasanızın içine cin kaçmış. :D Şaka bir yana aynı durum benim kasadada olmuştu, kasanın içini açıp temizlik yaptığımda oluyordu. Yandan hasar vermiyecek güçlü bir tokat atınca düzeliyor.
Düzenleme: Benimki çok rahatsız edici motor sesi gibi geliyordu.

Benim ki o kadar fazla değil. Sizin kasadan gelen ses büyük ihtimal fandan geliyordur.

Sesi duymadan nerden geldiğini tahmin etmek çok zor. Fanların pervaneleri sağlam mı diye kontrol edebilirmisiniz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı